سوالات متداول

۱
من تاحالا نرقصیدم و هیچ پیش زمینه و استعدادی ندارم با شرکت در دوره هاتون میتونم یاد بگیرم؟
بله، همه آموزش ها با توضیحات کامل و پله پله هست و نیاز به هیچ زمینه ای ندارید،با تمرین و پشتکار قطعا از آموزش ها نتیجه میگیرید.
۲
من‌ بدن خشکی دارم کلاس هاتون برام مناسب هست؟
بله، با هر شرایط جسمانی میتونید در کلاس ها شرکت کنید.
۳
واقعا به صورت غیر حضوری یاد میگیرم اگه سوالی داشته باشیم چی؟
بله، صد در صد یاد میگیرید، فواید دوره های ضبط شده به مراتب برای شما بیشتر از حضوری خواهد بود،حالا چرا؟ یکی از مهم‌ترین فوایدش این هست زمانی که شما کلاس حضوری میری فقط همون یک ساعت کلاس رو در حضور مربی هستی و موقع تمرینت در خونه اگر جایی رو یادت رفت باید منتظر بمونی تا هفته بعد که مربی رو ببینی یا ممکنه حرکت رو اشتباه انجام بدی و ندونی چکار کنی اما دوره های ضبط شده این شکلیه واست که انگار یک معلم خصوصی بیست و چهار ساعته داری ، در هر مکانی هر تایمی بر اساس سبک زندگی که داری برنامه ریزی و تمرین کنی واسش، چی دیگه بهتر از این ؟
۴
من چاق هستم یا لاغر هستم قدم بلنده یا کوتاهه میتونم برقصم؟
رقصیدن یک مهارت تکنیکال هست که شما با هر شرایط جسمانی اگر براش هدف داشته باشی و برنامه ریزی و تمرین کنی حتما میتونی یادش بگیری و لذت رقصیدن رو تجربه کنی.
۵
برای شروع اول باید ایرانی یاد بگیریم بعد عربی؟
خیر، این دو سبک رقص کاملا با هم متفاوت هستند،به هر کدوم که علاقه مند هستید ،همونو میتونید شرکت کنید.
۶
محتوای هر سطح با سطح بعدی متفاوته؟
بله، در هر سطح شما تکنیک ها و مطالب تئوری و عملی جدید یاد میگیرید،طراحی تمرینات و حرکاتی که آموزش داده میشه با سطح بعدی متفاوته و شما دائما در حال یادگیری و پیشرفت و چالش های جدید هستید.
۷
من رقص بلدم یا من مربی هستم دوره پیشرفته رو میخوام ثبت نام کنم امکانش هست؟
یادگیری اصولی رقص و پایه گذاری خیلی مهم هست، شما فکر کن برای ساخت یک برج باید به ترتیب مسیر تکامل طی کنین و اگه حتی یک پایه یا یک دیوار کم گذاشته باشین به مشکل جدی بر میخورین. توی رقص هم امکان داره پیش اساتید دیگه ای دوره گذرونده باشین و یا خودتون یاد گرفته باشین، اما وقتی تصمیم به یاد گرفتن از من داشته باشین یعنی رقص و استایل من مورد پسند شما هست و در نتیجه خروجی اجراهایی که شما از من میبینید ،نتیجه تک تک حرکات و مطالبی هست که من از پایه آموزش میدم تا پیشرفته.این توضیحات لازمی بود که نیاز دونستم در اختیارتون بگذارم ، اگر بخواین فقط دوره پیشرفته هم بگیرین ،پشتیبانی در حد رفع اشکال سطح پیشرفته خواهد بود و نه رفع اشکال و آموزش سطح پایه و متوسطه.
۸
بعد از گذروندن دوره ها بهمون مدرک میدید؟
بله، در صورتی که مایل باشید برای گرفتن مدرک باید تست بدید و در امتحان قبول بشید،بهتون مدرک داده میشه.
۹
ویدیو ها رو‌میتونم دانلود کنم؟ چطوری دسترسی پیدا میکنم به آموزش ها؟
بله، ویدیو هارو میتونید دانلود کنید، بعد از ثبت نام و خرید دوره، میتونین از قسمت پروفایل من جلسه های مربوطه رو دانلود و به صورت نامحدود روی هر وسیله ای نگاه کنید، گوشی لپ تاپ،تلویزیون….
۱۰
دوره هارو تهیه کنیم پشتیبانی دارن؟
بله، تمامی دوره همراه با پشتیبانی هستن از زمانی که ثبت نامتون رو انجام میدید بابت هر دوره،به مدت‌زمان ۶ ماه با خود من در ارتباط هستید و هر جا سوالی داشتید میتونید بپرسید و از تمریناتتون ویدیو بفرستید (اختیاری) اما اگر شرایطش رو دارید حتما بفرستید که چک کنم و واستون رفع اشکال کنم(ویدئوی هیچ هنرجوی بدون رضایتش در پیج گذاشته نمیشه).
ContactSupport

صفحات

درباره من

سوالات متداول

ثبت نام دوره ها

ارتباط سریع

ISTANBUL, TURKEY

[email protected]

Mahsa_dancee

FooterLogo